درباره ما

عمود گستر قم در سال ۱۳۸۰ با گردهم آوردن پرسنل ماهر و متعهد، فعالیت خود را در عرصه تولید تجهیزات قالب های بتن، جک و داربست های مدولار در شهر مقدس قم، آغاز نمود. این مجموعه پس ازسال ها تلاش مثمر و چشمگیر، با دو مجتمع صنعتی پیشرفته، تولید روزانه خود که بالغ بر ۶۰ تن محصولات متنوع فولادی است را توسط ۱۴ نماینده انحصاری و دیگر عوامل و شعب فنی و بازرگانی در اقصی نقاط میهن پهناورمان عرضه می‌نماید.

اکنون مجموعه عمود گستر قم با راه اندازی واحدهای مکمل کارشناسی و دفتر توسعه و تحقیق و بهره‌گیری از متخصصان فنی زبده و اختیار کردن ماشین آلات سنگین و پیشرفته، توانسته است بخش تولید ادوات غیر مدولار و طراحی ابزار سازه های خاص بتنی را توسعه داده و به همکاری با شرکت‌های نامی و معظم راه، ساختمان و نیرو همت بگمارد.

چشم‌انداز شرکت عمودگستر قم از بدو تأسیس، به‌کارگیری نیروهای مجرب و دانش فنی روز در سایه توکل به خداوند بوده و همواره تأکید خود را بر ارائه محصولات استاندارد و با کیفیت به مصرف‌کنندگان قرار داده است.

تدابیر و اهداف شرکت

مجموعه تولیدی عمود گستر قم بعنوان یکی از بزرگ‌ترین سازندگان تجهیزات قالب‌بندی بتن در کشور‌، در راستای تبعیت از برنامه توسعه پایدار و ارزش‌های سازمانی خود، احترام به مشتری، رعایت اصول کیفی تولید و حفظ و صیانت از برنامه‌های عمرانی مرتبط با مراجعین را سرلوحه عملی فعالیت‌های خود قرار داده است‌.

اول : پیشگیری از آلودگی‌ ‌های زیست محیطی با انتخاب راهکارهای مطلوب و مقرون به صرفه .

دوم : انطباق کامل فعالیت‌ها با مقررات و قوانین ایمنی‌، بهداشت حرفه ای و الزامات و استانداردهای بین المللی صنعت فولاد .

سوم : بهینه‌سازی مصرف مواد و انرژی

چهارم : ارتقاء سطح سلامت روحی و جسمی کارکنان و پیشگیری از حوادث و بیماری‌های ناشی از کار .

پنجم : انعطاف‌پذیری در برآورد خواسته‌های مشتریان و تلاش در ایجاد زمینه تغییرات موثر در رفع نیازهای خاص مجریان و کارفرمایان با درنظر گرفتن فاکتورهای زمان و کیفیت‌.

خانواده بزرگ شرکت تولیدی عمود گسترقم در راستای استراتژی‌های مدیریت خود به حفظ منافع ذینفعان و گسترش تنوع فعالیت‌ها با بهره‌گیری از تکنولوژی کارآمد ، تعالی منابع انسانی و نقش آفرینی در تعیین استانداردهای جدید‌، به راه‌اندازی دفتر توسعه و تحقیق ، ورود پررنگ‌تر دانش و خلاقیت و اعتماد به فکر و توان نیروهای جوان در بدنه واحدهای تولیدی خود اهتمام ورزیده و دو منشور اخلاقی را نیز با موضوع ارزش‌های محوری سازمان متبوع در قبال کارکنان و مشتریان‌، تبیین و به مرحله اجرا رسانده است‌.

منشور اخلاقی کارکنان

ما کارکنان کارخانه عمود گستر با ایمان به اراده خالق هستی و جهت حفظ منافع شرکت و رضایت‌مندی مشتریان به رعایت اصول ذیل موظف و معتقدیم

۱ – رعایت شئونات و ارزش‌های والای انسانی را در محیط کار سرلوحه فعالیت‌های خود قرار می‌دهیم و از خداوند برای انجام ممتاز وظایف محوله استعانت می‌جوییم.

۲ – ما بر این باوریم که مشتریان‌، سرمایه‌های واقعی شرکت بوده شخصیت و جایگاه ایشان در فرایند ارتباطات متقابل محفوظ می‌ماند‌.

۳ – هر گونه انتقاد‌، نظر و پیشنهاد از سوی مدیران را ارج نموده و پیوسته در رفع نواقص و مشکلات کاری خود می‌کوشیم‌.

۴ – پرهیز از شایعه سازی‌، تهمت‌، غیبت و خبرچینی و هر اقدامی که صمیمیت و اتحاد همکاران را تضعیف نماید‌، در فرهنگ شرکت جاری می‌سازیم‌.

۵ – رازداری و خودداری از افشای اسناد و مدارک محرمانه و اسرار و اطلاعات مشتریان را از اهم تکالیف خود دانسته و به آن پایبندیم .

۶ – به درک و استفاده صحیح و بهینه از مواد‌، انرژی و ملزوماتی که در اختیار داریم معتقد بوده و از اسراف و هدر رفتن این منابع ممانعت می‌نماییم‌.

۷ – در انجام کار تیمی و اجرای عملیات گروهی در بهبود کیفیت کار‌، همراه با سایر کارکنان پیش قدم بوده و آن را رفتار عادی و روزمره خود تلقی می‌کنیم‌.

۸ – ما متعهد به دقت در کار‌، استفاده مستمر از تجهیزات ایمنی و احتیاط در مواجهه با خطرات بوده و در حفظ نظم و انظباط کاری و پیروی از مقررات ساماندهی محیط کار حداکثر توان خود را به کار خواهیم گرفت.

منشور حقوق مشتری

۱ – مشتری حق دارد از کیفیت محصول اطلاعات دقیق داشته با شیوه مورد نظر خود از چهارچوب استاندارد مراحل تولید اطمینان حاصل نماید.

۲ – مشتری حق دارد از طریق یک سیستم تعریف شده با مدیریت شرکت در تماس باشد.

۳ – مشتری حق دارد از مضرات حاصل از روشهای اجرایی غیر صحیح آگاه شده و مورد توجه و حمایت مستمر خدمات واحد فنی و بازرگانی مجموعه باشد.

۴ – مشتری حق دارد به سلیقه خود محصول را انتخاب نموده و صحت ساخت و ارسال اجناس درخواستی را طبق نیازها و نظر خود تایید نماید .

۵ – مشتری حق دارد از شرایط تولید محصول مطلع شده و در صورت تمایل از روند پیشرفت آن در کارخانه بازدید و پبشنهادات خود را به مدیریت تولید منتقل نماید .

۶ – مشتری حق دارد از مجاز بودن فعالیت های کارخانه اطلاع یافته و اسناد و مدارک مربوط به استانداردهای کیفی و مجوزهای اخذ مالیاتی و

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *