منشور اخلاقی کارکنان - شرکت عمود گستر قم
2598
rtl,page-template-default,page,page-id-2598,qode-listing-1.0.2,qode-news-1.0.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

ما کارکنان کارخانه عمودگستر با ایمان به اراده خالق هستی و جهت حفظ منافع شرکت و رضایت‌مندی مشتریان به رعایت اصول ذیل موظف و معتقدیم

۱ – رعایت شئونات و ارزش‌های والای انسانی را در محیط کار سرلوحه فعالیت‌های خود قرار می‌دهیم و از خداوند برای انجام ممتاز وظایف محوله استعانت می‌جوییم.

۲ – ما بر این باوریم که مشتریان‌، سرمایه‌های واقعی شرکت بوده شخصیت و جایگاه ایشان در فرایند ارتباطات متقابل محفوظ می‌ماند‌.

۳ – هر گونه انتقاد‌، نظر و پیشنهاد از سوی مدیران را ارج نموده و پیوسته در رفع نواقص و مشکلات کاری خود می‌کوشیم‌.

۴ – پرهیز از شایعه سازی‌، تهمت‌، غیبت و خبرچینی و هر اقدامی که صمیمیت و اتحاد همکاران را تضعیف نماید‌، در فرهنگ شرکت جاری می‌سازیم‌.

۵ – رازداری و خودداری از افشای اسناد و مدارک محرمانه و اسرار و اطلاعات مشتریان را از اهم تکالیف خود دانسته و به آن پایبندیم .

۶ – به درک و استفاده صحیح و بهینه از مواد‌، انرژی و ملزوماتی که در اختیار داریم معتقد بوده و از اسراف و هدر رفتن این منابع ممانعت می‌نماییم‌.

۷ – در انجام کار تیمی و اجرای عملیات گروهی در بهبود کیفیت کار‌، همراه با سایر کارکنان پیش قدم بوده و آن را رفتار عادی و روزمره خود تلقی می‌کنیم‌.

۸ – ما متعهد به دقت در کار‌، استفاده مستمر از تجهیزات ایمنی و احتیاط در مواجهه با خطرات بوده و در حفظ نظم و انظباط کاری و پیروی از مقررات ساماندهی محیط کار حداکثر توان خود را به کار خواهیم گرفت.