منشور حقوق مشتری - شرکت عمود گستر قم
2600
rtl,page-template-default,page,page-id-2600,qode-listing-1.0.2,qode-news-1.0.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

۱ – مشتری حق دارد از کیفیت محصول اطلاعات دقیق داشته با شیوه مورد نظر خود از چهارچوب استاندارد مراحل تولید اطمینان حاصل نماید.

۲ – مشتری حق دارد از طریق یک سیستم تعریف شده با مدیریت شرکت در تماس باشد.

۳ – مشتری حق دارد از مضرات حاصل از روشهای اجرایی غیر صحیح آگاه شده و مورد توجه و حمایت مستمر خدمات واحد فنی و بازرگانی مجموعه باشد.

۴ – مشتری حق دارد به سلیقه خود محصول را انتخاب نموده و صحت ساخت و ارسال اجناس درخواستی را طبق نیازها و نظر خود تایید نماید .

۵ – مشتری حق دارد از شرایط تولید محصول مطلع شده و در صورت تمایل از روند پیشرفت آن در کارخانه بازدید و پبشنهادات خود را به مدیریت تولید منتقل نماید .

۶ – مشتری حق دارد از مجاز بودن فعالیت های کارخانه اطلاع یافته و اسناد و مدارک مربوط به استانداردهای کیفی و مجوزهای اخذ مالیاتی و تعاملات شرکت با سازمان‌های دولتی ذیربط را بررسی نماید.