محصولات استاندارد - شرکت عمود گستر قم
شرکت عمود گستر قم تولید کننده انواع تجهیزات قالب بندی بتن می‌باشد. متداول‌ترین نوع قالب ها، قالب های استاندارد بتن یا همان قالب های مدولار هستند که تنوع بالایی نداشته و خصوصیت ویژه آنها، قابلیت استفاده در پروژه‌های مختلف است.
قالب بندی بتن
9
rtl,page-template-default,page,page-id-9,page-parent,qode-listing-1.0.2,qode-news-1.0.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

شرکت عمود گستر قم تولید کننده انواع تجهیزات قالب بندی بتن می‌باشد. متداول‌ترین نوع قالب ها، قالب های استاندارد بتن یا همان قالب های مدولار هستند که تنوع بالایی نداشته و خصوصیت ویژه آنها، قابلیت استفاده در پروژه‌های مختلف است. تجهیزات قالب بندی بتن و انواع اتصالات برای به کار بردن انواع قالب ها ضروری هستند. داربست های مدولار نیز به عنوان سازه‌های نگهدارنده در پروژه‌های مرتفع به کار می‌روند.

سیستم قالب بندی مدولار به دلیل استفاده ای که در اجرای تمام سازه های بتنی مانند فونداسیون دیوار، ستون، تیر و دال دارد بسیار اقتصادی می باشد. پانل های قالب فلزی بتن را می توان به سادگی به وسیله پین و گوه و دیگر اتصالات قالب بتن به یکدیگر متصل و یا از هم جدا کرد
در موارد مشابه می توان قالب فلزی بتن را به صورت یکپارچه در آورد و به وسیله جرثقیل در محل مورد نظر نصب نمود. نمای بتن بعد از باز کردن قالب بتن بسیار صاف و رویه خوبی خواهد داشت و تنها درز پانل های قالب بتن باقی خواهد ماند.
قالب فلزی بتن به دفعات قابل استفاده می باشد و عمر مفید قالب بتن مدولار بستگی به نگهداری قالب فلزی بتن دارد در صورت پرتاب نکردن و عدم سقوط قالب بتن از ارتفاع, حداقل تا ۶۰ مرتبه بدون تغییر شکل و اعوجاج قابل استفاده می باشند.

قالب‌های مدولار

قالب‌های مدولار


داربست‌های مدولار

داربست‌‌های مدولار


تجهیزات قالب‌بندی

تجهیزات قالب‌بندی    

قالب های خاص