نیوجرسی - شرکت عمود گستر قم
2442
rtl,page-template-default,page,page-id-2442,page-child,parent-pageid-2440,qode-listing-1.0.2,qode-news-1.0.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

این قالب‌ها دارای مصارف عدیده ای بخصوص در ناوگان راه و شهرسازی بوده و با تولید تیپیک انواع فرآورده های بتنی half wall نقش عمده‌ای در جبهه بتن غیر عمرانی ایفا میکند .

هر چند قالب‌های نیوجرسی معمولا با ظواهر مشابه و تیپ‌های نزدیک به هم مشاهده می‌شود اما تنوع و اختلاف‌های حتی بسیار کوچک در قاعده‌، راس‌، زاویه کسر یا انحناء و درپوش‌های اتصالی‌، امکان پیش تولید انبوه این احجام بتنی را محدود نموده است‌.

لذا با ارائه نقشه‌های اولیه و ابعاد تایید شده کارفرما‌، خط تولید وادار به طراحی گسترده و بررسی تنش‌های اجرایی و تعیین مکانیزم مناسب قبل از تولید قالب‌های قطعات پیش ساخته مذکور می‌گردد‌. قالب‌هایی که حداقل از ۵ قسمت مجزا و قابل اتصال در بدنه‌، کف و درپوش تشکیل شده و متناسب با نوع بتن ریزی ایستاده‌، معکوس یا افقی‌، متعلقات جانبی آن از جمله جک‌های دوپیچ‌، انتخاب و تعبیه می‌گردد .