منهول - شرکت عمود گستر قم
2456
rtl,page-template-default,page,page-id-2456,page-child,parent-pageid-2452,qode-listing-1.0.2,qode-news-1.0.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

قالبهایی با مقطع دایره ای که نسبت به ستون‌های گرد فشار کمتری را تحمل کرده و به سبب حلقه‌ای بودن محصول بتنی از دو جداره داخلی و خارجی با تسمه‌گذاری متقارن ساخته شده و حجم بتنی مورد نظر را جهت مصارف وزارت نیرو‌، عبور امن تاسیسات زیرزمینی و جریان میعانات مختلف ایجاد می‌نماید‌.

در ساخت بخش داخلی قالب‌های منهول با توجه به فضای مسدود‌، از قطعات بیس متعدد و فیلرهای پخی نیز استفاده می‌شود که پروسه جداسازی قالب‌ها را تسهیل می‌کند‌.

در عرصه ساخت منهول‌های فاضلابی امکان تولید قطعاتی برای همپوشانی دوسر لوله‌های بتنی ضرورت می یابد که قالب‌های سربند و پاشنه‌های زبانه ،با ایجاد فورفتگی‌های قرینه و ایجاد نر و مادگی‌، نقش فوق را بخوبی ایفا می‌کند‌.

بعضا ساخت قالب‌هایی با متد منهول برای کاربردهای متنوعی از جمله دال‌های بتنی کم عرض‌، کول‌های دایره ای و بیضوی زیرزمینی‌، رینگ‌های فولادی‌، مجاری و کانال‌های مشابه نیز طراحی و به عرصه ساخت می‌رسد‌.