قالب مدولار - شرکت عمود گستر قم
46
rtl,page-template-default,page,page-id-46,page-parent,page-child,parent-pageid-9,qode-listing-1.0.2,qode-news-1.0.2,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge | shared by themes24x7.com,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

سیستم قالب‌ بندی فولادی تخت و استاندارد، متداولترین شیوه در تحقق عملیات سازه‌های بتنی بوده و در عین حال نیازمند آگاهی ، تجربه و تخصص در زمینه تولید، مونتاژ و اجرا می‌باشد‌. تفکر و دید خلاق و دقت در گزینش بهینه پنل‌ها و پشت‌بندها با توجه به حجم، شکل و فشار بتن‌ریزی بسیار حائز اهمیت و در روند سرعت، کیفیت و هزینه پروژه تاثیر‌گذار است .
از سوی دیگر مهارت در تولید، بکارگیری مواد اولیه مرغوب، دقت در ارائه ظریف ابعاد، نوع برش‌ها، قدرت و طول جوش‌ها و چگونگی طراحی شبکه استیفنر و نهایتا عملیات عیب‌یابی، کنترل مداوم مسیر ساخت و رفع نواقص احتمالی از پارامترهایی است که چشم‌پوشی از هریک از آن‌ها آسیب‌های جدی و پر هزینه ای را به کارفرما یا تیم اجرایی تحمیل خواهد کرد .

اصولا قالب‌های مدولار، قابلیت چیدمان های دلخواه را در بدنه‌سازه‌های بتنی میسر نموده و با توان تغییرپذیری و هارمونی با شرایط خاص هر پروژه، از اولین و اساسی‌ترین لوازم تجهیز کارگاهی محسوب می شود.